Vlaamse Tafeltennisliga

Over ons

Onze missie

De Vlaamse Tafeltennisliga wil een kwalitatieve en efficiënte werking uitbouwen naar alle doelgroepen (Jeugd, recreanten, veteranen, competitiespelers, topsporters, G-sporters, ...), zodanig dat tafeltennissers hun leven lang actief kunnen blijven in de federatie Waarden:

  • Tafeltennis is voor ons een “life time” sport. [gezondheid]
  • Wij bieden een kwalitatief hoogstaande opleiding en begeleiding [kwaliteit]
  • Wij werken autonoom ten opzichte van koepel en andere organisaties [onafhankelijkheid]
  • Wij bieden activiteiten aan op elk niveau [kwantiteit]
  • Geen enkele normale gebeurtenis mag het voortbestaan van de VTTL in gedrang brengen [stabiliteit]
  • De leden van de VTTL worden niet beoordeeld op basis van elementen die niets met de tafeltennissport als dusdanig te maken hebben (geslacht, afkomst, religieuze of politieke overtuiging, extra- sportieve relaties, etc.) [objectiviteit]

Organigram

Landelijke Commissies/Comités

01 LEDEN VAN DE ALGEMENE VERGADERING (AV)

Voor Antwerpen:
Boschmans Jan
Van den Broeck Werner
Gijs Marc
Voor Limburg/Kempen:
Brebels Jos
Van den Bergh Martin
Mentens Michel
Voor Oost-Vlaanderen:
Houtekier Carlos
Iserentant Evert
Willems Paul
Voor West-Vlaanderen:
Denys Jacques
‘T Jonck Wilfried
Vanmassenhove Jeroen
Voor Vlaams Brabant & Brussel:
Decupere Danny
Janssens Marc
Messiaen Michèle

 

02 LEDEN VAN DE LANDELIJKE RAAD VAN BESTUUR (LRvB)

Voorzitter & Coördinator Sponsoring, boekhouding topsport en bedienden: Denys Jacques
Ondervoorzitter & coördinator VTTL Organisaties & landelijke interclub: Houtekier Carlos
Jeugdsport: Gijs Marc
HR, Statuten, Landelijke SR: Van den Bergh Martin
Lastenboek VTTL organisaties, opvolging Website: Janssens Marc

031 LEDEN VAN DE LANDELIJKE ARBITRAGECOMMISSIE (LACie)

Voorzitter: Van Oeckel Philip (Antw)
Ondervoorzitter + verantwoordelijke opleiding & reglementen: Willems Paul (OVL)
Secretaris: Thysen Pieter (VLB)
Verantwoordelijke aanduidingen landelijke & opvolging sancties: Coudenys Marc (WVL)
Lid: nog aan te duiden L/K

032 LEDEN VAN DE LANDELIJKE RECREATIE/VETERANEN COMMISSIE (LRVC)

Voorzitter: Oosters Bruno
Secretaris + Recreatie Coördinator: Van Den Noorgate Wesley
Leden: Broeckaert Jozef, Stevens Jozef, Vansomeren Patrick, Delafonteyne Yves en Timmermans Walter

033 LANDELIJKE KLASSERINGS COMMISSIE (LKlCie)

Voorzitter: Boschmans Jan
Leden: Alleweireldt Perez, Decupere Danny, Neirinck Bjorn, Mentens Michel
Leden voor TeCo: Agnello Carlo, Lemaire André en Willems Jo

04 LEDEN VAN HET TECHNISCH COMITÉ (TeCo)

Voorzitter: Lemaire André
Directeur Topsport: Agnello Carlo
Sporttechnisch Coördinator: Willems Jo
Recreatie- & Jeugdcoördinator: Van Den Noortgate Wesley
Jeugdtrainer -12: Geerts Pieter

041 LEDEN VAN DE TOPSPORT COMMISSIE (TSC)

Voorzitter: Agnello Carlo
Afgevaardigde Landelijke Raad van Bestuur: Denys Jacques
Afgevaardigde TeCo: Lemaire André
Afgevaardigde spelers: Nuytinck Cedric
Afgevaardigde Sport Vlaanderen: Verlinde Tommy
Afgevaardigde medische cel: Dieussaert Tom
Topsport: Closset Marc

043 LANDELIJKE JEUGDCOMMISSIE (LJC)

Sporttechnisch coördinator: Willems Jo
Jeugdleden -18 jaar: Janssens Evi, Van Bostraeten Sara en Van Hoecke Jeroen

05 LEDEN VAN HET MEDISCH COMITÉ (LMC)

Mentaal begeleider:
Fysiek begeleider: Dieussaert Tom

06 LANDELIJK CONTROLECOMITE M.V.S. (LCC)

Voorzitter: Lemmens Herman
Secretaris: Administratief Coördinator: Lamproye Dirk
Leden: Agnello Carlo

LOGO SPORT VLAANDEREN    logo Be Gold  logo Ethias  logo Tibhar