Vlaamse Tafeltennisliga

Over ons

Onze missie

De Vlaamse Tafeltennisliga wil een kwalitatieve en efficiënte werking uitbouwen naar alle doelgroepen (Jeugd, recreanten, veteranen, competitiespelers, topsporters), zodanig dat tafeltenniss(t)ers hun leven lang actief kunnen blijven in de federatie Waarden:

  • Tafeltennis is voor ons een “life time” sport. [gezondheid]
  • Wij bieden een kwalitatief hoogstaande opleiding en begeleiding [kwaliteit]
  • Wij werken autonoom ten opzichte van koepel en andere organisaties [onafhankelijkheid] • Wij bieden activiteiten aan op elk niveau [kwantiteit]
  • Geen enkele normale gebeurtenis mag het voortbestaan van de VTTL in gedrang brengen [stabiliteit]
  • De leden van de VTTL worden niet beoordeeld op basis van elementen die niets met de tafeltennissport als dusdanig te maken hebben (geslacht, afkomst, religieuze of politieke overtuiging, extra- sportieve relaties, etc.) [objectiviteit]

Organigram

Landelijke Commissies/Comités

01 LEDEN VAN DE ALGEMENE VERGADERING (AV)

Voor Antwerpen:
Boschmans Jan
Van den Broeck Werner
Terteka Slauw
Voor Limburg/Kempen:
Brebels Jos
Van den Bergh Martin
Mentens Michel
Voor Oost-Vlaanderen:
Houtekier Carlos
Iserentant Evert
Willems Paul
Voor West-Vlaanderen:
Denys Jacques
‘T Jonck Wilfried
Vanmassenhove Jeroen
Voor Vlaams Brabant & Brussel:
Decupere Danny
Janssens Marc
Messiaen Michèle

 

02 LEDEN VAN DE LANDELIJKE RAAD VAN BESTUUR (LRvB)

Voorzitter & Coördinator Sponsoring, boekhouding topsport en bedienden: Denys Jacques
Ondervoorzitter & coördinator VTTL Organisaties & landelijke interclub: Houtekier Carlos
Jeugdsport: Van den Broeck Werner
HR, Statuten, Landelijke SR: Van den Bergh Martin
Lastenboek VTTL organisaties, opvolging Website: Janssens Marc

031 LEDEN VAN DE LANDELIJKE ARBITRAGECOMMISSIE (LACie)

Voorzitter: Van Oeckel Philip (Antw)
Ondervoorzitter + verantwoordelijke opleiding & reglementen: Willems Paul (OVL)
Secretaris: Thysen Pieter (VLB)
Verantwoordelijke aanduidingen landelijke & opvolging sancties: Coudenys Marc (WVL)
Lid: nog aan te duiden L/K

032 LEDEN VAN DE LANDELIJKE RECREATIE/VETERANEN COMMISSIE (LRVC)

Voorzitter: Oosters Bruno
Secretaris + Recreatie Coördinator: Van Den Noorgate Wesley
Leden: Broeckaert Jozef, Jacobs Willem, Stevens Jozef en Mentens Michel

033 LANDELIJKE KLASSERINGS COMMISSIE (LKlCie)

Voorzitter: Boschmans Jan
Leden: Alleweireldt Perez, Decupere Danny, Neirinck Bjorn, Mentens Michel
Leden voor TeCo: Vermoesen Bart, Lemaire André en Willems Jo

04 LEDEN VAN HET TECHNISCH COMITÉ (TeCo)

Voorzitter: Lemaire André
Technisch Directeur: Vermoesen Bart
Sporttechnisch Coördinator: Willems Jo
Recreatie- & Jeugdcoördinator: Van Den Noortgate Wesley
Jeugdtrainer -12: Agnello Carlo

041 LEDEN VAN DE TOPSPORT COMMISSIE (TSC)

Voorzitter: Vermoesen Bart
Afgevaardigde Landelijke Raad van Bestuur: Denys Jacques
Afgevaardigde TeCo: Lemaire André
Afgevaardigde spelers: Nuytinck Cedric
Afgevaardigde Sport Vlaanderen: Verlinde Tommy
Afgevaardigde medische cel: Dieussaert Tom
Topsport Administratie: Agnello Carlo

043 LANDELIJKE JEUGDCOMMISSIE (LJC)

Sporttechnisch coördinator: Willems Jo
Jeugdleden -18 jaar: Janssens Evi, Van Bostraeten Sara en Van Hoecke Jeroen

05 LEDEN VAN HET MEDISCH COMITÉ (LMC)

Mentaal begeleider:
Fysiek begeleider: Dieussaert Tom

06 LANDELIJK CONTROLECOMITE M.V.S. (LCC)

Voorzitter: Lemmens Herman
Secretaris: Administratief Coördinator: Lamproye Dirk
Leden: Brebels Jos en Vermoesen Bart

LOGO SPORT VLAANDERENlogo TOPSPORT_VLlogo Be Goldlogo Ethiaslogo Tibharlogo Menereis