Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

WTT Youth Contender Spa

In Spa kan je deze week terecht voor het enigste WTT-tornooi in België. Heel wat jonge talenten wagen dan ook hun kans en komen in actie. Hoe ver geraken de Belgen? We volgen het mee vanaf 22 april...

Poulefase enkelspel

U13 jongens: Bryan Zhang - Dimitar Dimitrov (ENG): 1-3
U13 jongens: Bryan Zhang - Daniel Gschanes (AUT): 1-3
U13 jongens: Bryan Zhang - Suld Enkherdene (MGL): 3-0
U13 jongens: Bryan Zhang - Jari van Gameren (NED): 3-1

U13 jongens: Joppe Moorkens - Peadar Sheridan (IRE): 0-3
U13 jongens: Joppe Moorkens - Theodore Kniep (ENG): 1-3
U13 jongens: Joppe Moorkens - Francisco Serrano (ESP): 0-3
U13 jongens: Joppe Moorkens - Arsenii Halai (UKR): 3-0

U17 jongens: Matt Closset - Jan Skalda (CZE): 0-3
U17 jongens: Matt Closset - Sam Groenewoud (NED): 3-1

U17 jongens: Jamie Eiling - Yehor Borschchevskyi (UKR): 0-3 WO
U17 jongens: Jamie Eiling - Maris Miethe (GER): 0-3 WO

U17 jongens: Vitja Lutsenko - Nazarii Solodkyi (UKR): 1-3
U17 jongens: Vitja Lutsenko - Luca Elsen (NED): 2-3

U15 jongens: Matt Closset - Bilguun Enkh-Amgalan (MGL): 3-0
U15 jongens: Matt Closset - Raul Creucu (ROU): 3-2

U15 jongens: Bryan Zhang - Berk Oztoprak (TUR): 0-3
U15 jongens: Bryan Zhang - Emil Ellerman (SWE): 0-3

U15 jongens: Jamie Eiling - Jan Skalda (CZE): 0-3 WO
U15 jongens: Jamie Eiling - Roc Gibert (ESP): 0-3 WO

U15 jongens: Joppe Moorkens - Ivo Quett (GER): 0-3
U15 jongens: Joppe Moorkens - Alvaro Gimeno (ESP): 0-3

U19 jongens: Tom Closset - Luca Khidasheli (ESP): 3-0
U19 jongens: Tom Closset - Gabrielius Camara (NED): 0-3

U19 jongens: Vitja Lutsenko - Nathan Lam (FRA): 0-3
U19 jongens: Vitja Lutsenko - Gene Wantz (LUX): 0-3

Hoofdtabel enkelspel

Laatste 64 jongens U17: Matt Closset - Tiago Abiodun (POR): 0-3
Laatste 64 jongens U17: Per Gevers - Jakub Kabelka (CZE): 1-3
Laatste 64 jongens U17: Noah Genart - Francesc Carrera (ESP): 1-3
Laatste 64 jongens U17: Charles Janssens - Mark Usov (SWE): 1-3

Laatste 64 jongens U15: Matt Closset - Emil Ellerman (SWE): 3-0
Laatste 64 jongens U15: Maxime Degive - Roc Gibert (ESP): 3-0
Laatste 64 jongens U15: Manoe Jasinski - Jakub Kabelka (CZE): 1-3
Laatste 64 jongens U15: Noah Genart - Melker Sjosvard (SWE): 3-1

Laatste 32 jongens U15: Matt Closset - Roger Quesada (ESP): 3-1
Laatste 32 jongens U15: Maxime Degive - Carlos Goncalves (POR): 1-3
Laatste 32 jongens U15: Noah Genart - Sandro Cavaille (FRA): 3-1

8ste finale jongens U15: Matt Closset - Noah Vitel (FRA): 0-3
8ste finale jongens U15: Noah Genart - Kef Noorani (USA): 3-1

Kwartfinale jongens U15: Noah Genart - Minhyeok Park (KOR): 0-3

Laatste 64 jongens U19: Tom Closset - Sohan Gilles (FRA): 3-1
Laatste 64 jongens U19: Charles Janssens - Francesc Carrera (ESP): 3-0
Laatste 64 jongens U19: Per Gevers - Damian Floro (SVK): 2-3
Laatste 64 jongens U19: Xavier Wats - Martin Sip (CZE): 2-3

Laatste 32 jongens U19: Tom Closset - Frederico Vallino (ITA): 3-1
Laatste 32 jongens U19: Charles Janssens - Yuhi Sakai (JPN): 0-3

8ste finale jongens U19: Tom Closset - Tiago Abiodun (POR): 2-3

Speler(s): 
Matt Closset
Sara Devos
Tom Closset
Vitja Lutsenko
Lotte Nuyttens
Bryan Ziqian Zhang
Ella Aelst
Ella Vermandel
Jamie Eling
Joppe Moorkens
Julie Van Hauwaert
Kathe De Meyer
Lessia Lewyckyj
Coach(es): 
Leo Amizic
Pieter Geerts
Datum: 
maandag, 22 april, 2024 tot zondag, 28 april, 2024
Plaats: 
Centre Sportif de Warfaaz, Spa, België

 


LOGO SPORT VLAANDEREN