Provinciale training u12
Weekschema 2023-2024
Trainer | MAANDAG | DINSDAG | WOENSDAG | DONDERDAG | VRIJDAG |
Birger Marteel | Individueel 14u-15u30 (Oostende) 16u30-18u (Meulebeke) | ||||
Jürgen Christiaens | Groepstraining noord 17u45-19u30 (Zandvoorde) | ||||
Wendel Depuydt | Individueel 17u30-19u (Zandvoorde) | ||||
Gianni Decock | Groepstraining zuid 17u45 tot 19u30 (Meulebeke) | ||||
Beau Devos | Individueel 16u45-18u15 (Lauwe) |
Provinciale kern u12 - 2023-2024
- Aaron Decroos - C6 - Min2 - TTC Zandvoorde
- Kris Gombosuren - D4 - Min1 - TTC Zandvoorde
- Levi Verbeke - E6 - Min1 - TTC Drive Oostende
- Mark Domanov - E6 - Min1 - TTC And Leie Lauwe
- Jack Dobbelaere - E6 - PM2 - TTC Wielsbeke-Leieland
- Harm Noppe - E6 - PM2 - TTC Sobeka
- Kacper Wojcik - E6 - PM2 - TTC And Leie Lauwe
- Maciej Sawala - NG - Ben2 - TTC Wielsbeke-Leieland
- Luca Tanghe - NG - Ben2 - TTC And Leie Lauwe
- Saidou Vannecke Diallo - NG - Ben1 - TTC Drive Oostende
- Levi Devinck - NG - Ben2 - TTC Drive Oostende
- Cato Verleye - D2/C2 - Min2 - TTC Zandvoorde
- Hannah Coene - E6/D4 - Min2 - TTC Zandvoorde
- Ilke Goethals - E6/D4 - Min2 - TTC Zandvoorde
- Emma Dochy - NG/NG - Min1 - TTC De Woudpalet
- Ella Vermandel - E2/D0 - PM2 - TTC Meulebeke
- Lore Goethals - E6/D4 - PM2 - TTC Zandvoorde
- Lisa-Marie Vael - E6/D4 - PM2 - TTC De Woudpalet
- Janne Hollevoet - NG/NG - PM1 - TTC Meulebeke
Provinciale training benjamins
Trainster: Jasmine Delaere
jasmine.delaere@wvl.vttl.be
Centrale sessies 2024
- vrijdag 5 januari 2024 - 9u30-15u30 - TTC Meulebeke - 9 deelnemers (6 TTC Meulebeke, 1 TTC Wielsbeke-Leieland, 1 TTC Oostduinkerke, 1 TTC Drive Oostende)
- zondag 14 januari 2024 - 10u-11u30 - TTC Wielsbeke-Leieland - 12 deelnemers (3 TTC And Leie, 2 TTC Gullegem, 4 TTC Wielsbeke-Leieland, 1 Free Time Zonnebeke, 2 TTC Meulebeke)
- zaterdag 3 februari 2024 - 10u-11u30 - TTC Drive Oostende - 6 deelnemers (4 TTC Drive Oostende, 1 TTC Zandvoorde, 1 TTC Oostduinkerke)
- zaterdag 9 maart 2024 - 10u-11u30 - TTC And Leie Lauwe - reeds 9 inschrijvingen (7 TTC And Leie, 2 TTC Gullegem)
- zondag 7 april 2024 - 10u-11u30 - TTC Zandvoorde
Archief 2022-2023
Trainer | DINSDAG | WOENSDAG | DONDERDAG |
Jo Willems | 17u15-19u in Meulebeke | 13u-14u30 in Meulebeke 15u15-16u45 in Oostende 17u-18u30 in Zandvoorde 19u-21u in Roeselare (1 keer per maand) | 17u45-19u30 in Zandvoorde |
Provinciale kern u12 - 2022-2023
- Blancke Marith - NG - Min1 - Meulebeke
- Coene Hannah - D6/NG - Min1 - Zandvoorde
- De Laet Raf - NG - PM1 - Wenduine
- Decroos Aaron - D4 - Min1 - Zandvoorde
- Deslyper Irina - D6/E6 - Min2 - Zandvoorde
- Dobbelaere Jack - NG - PM1 - Wielsbeke-LL
- Domanov Mark -E6 - PM2 - Lauwe
- Druart Phil - NG - Ben-1 - Lauwe
- Goethals Ilke - NG - Min1 - Zandvoorde
- Goethals Lore - NG - PM1 - Zandvoorde
- Gombosuren Kris - E4 - PM2 - Oostende
- Hollevoet Janne - NG - Ben2 - Meulebeke
- Noppe Harm - NG - PM1 - Sobeka
- Sawala Maciej - NG - Ben1 - Wielsbeke-LL
- Tanghe Luca - NG - Ben1 - Lauwe
- Vael Lisa-Marie - D6/E6 - PM1 - De Woudpalet
- Verbeke Levi - E6 - PM2 - Oostende
- Verleye Cato - C4/D6 - Min1 - Zandvoorde
- Vermandel Ella - D4/E6 - PM1 - Meulebeke
Centrale sessies 2022 benjamins
- zat. 19 februari 2022 - 9u-10u30 - TTC Drive Oostende - 5 deelnemers (2 TTC Drive Oostende, 2 TTC Meulebeke, 1 Sorry Koekelare)
- zat. 12 maart 2022 - 14u30-16u00 - TTC De Woudpalet Houthulst - 6 deelnemers (4 TTC Meulebeke, 1 TTC De Woudpalet en 1 TTC Sorry Koekelare)
- zon. 27 maart 2022 - 14u30-16u00 - TTC Atanis Kortrijk - 4 deelnemers (3 TTC Meulebeke, 1 Atanis Kortrijk)
zat. 23 april 2022 - 14u30-16u00 - TTC Meulebeke- zat. 7 mei 2022 - 14u30-16u - TTC Meulebeke - 4 deelnemers (4 TTC Meulebeke)
zat. 12 november - 10u-11u30 - TTC And Leie Lauwe (nog onder voorbehoud)- zon. 27 november 2022 - 10u-11u30 - TTC Zandvoorde - 5 deelnemers (5 TTC Zandvoorde)
- zon. 11 december 2022 - 10u-11u30 - TTC Wielsbeke-Leieland - 5 deelnemers (1 TTC Wielsbeke-Leieland, 4 TTC Meulebeke)
Clubsessies 2022 benjamins
- 30 januari 2022 - 10u-11u30 - TTC Wielsbeke-Leieland (kingpong): 4 deelnemers (+ 4 preminiemen)
- 7 mei 2022 - 10u-11u30 - TTC And Leie Lauwe: 5 deelnemers
- 5 oktober 2022 - 14u-15u30 - TTC Drive Oostende: 10 benjamins
Centrale sessies 2023 benjamins
- zaterdag 14 januari 2023 - 10u-11u30 - TTC Drive Oostende - 4 deelnemers (4 TTC Drive Oostende)
- zaterdag 21 januari 2023 - 10u-11u30 - TTC Meulebeke - 2 deelnemers (2 TTC Meulebeke)
- zondag 5 februari 2023 - 10u-11u30 - TTC Zandvoorde - 7 deelnemers (5 TTC Zandvoorde, 2 TTC Drive Oostende)
- zaterdag 18 februari 2023 - 10u-11u30 - TTC And Leie Lauwe - 8 deelnemers (5 TTC And Leie Lauwe, 3 TTC Meulebeke)
zondag 26 maart 2023 - 10u-11u30 - TTC Wielsbeke-Leieland (1 inschrijving TTC Wielsbeke-Leieland)- zaterdag 22 april 2023 - 10u-11u30 - TTC Meulebeke - 7 deelnemers (4 TTC Meulebeke, 3 TTC Wielsbeke-Leieland)
zaterdag 6 mei 2023 - 10u-11u30 - TTC Drive Oostende- zaterdag 14 oktober 2023 - 10u-11u30 - TTC Drive Oostende - 7 deelnemers (7 TTC Drive Oostende)
- maandag 30 oktober 2023 - 9u30-15u30 - TTC Meulebeke - 4 deelnemers (4 TTC Meulebeke)
zondag 5 november 2023 - 10u-11u30 - TTC Wielsbeke-Leieland - 2 inschrijvingen (2 TTC Meulebeke)- zondag 17 december 2023 - 10u-11u30 - TTC Zandvoorde - 4 deelnemers (3 TTC Zandvoorde, 1 TTC Oostduinkerke)